Bielenda Professional – odkryj trzy rodzaje kwasu hialuronowego

Bielenda Professional słynie z kosmetyków najwyższej jakości, które bazują na najskuteczniejszych składnikach aktywnych i nowoczesnych formulacjach. Dzięki temu pozwalają zatroszczyć się o skórę w profesjonalny sposób i to we własnym domu. Kolekcja Supremelab obfituje w kilkanaście linii produktowych, m.in. Energy Boost, Barrier Renew, Sebio Derm, Microbiome PRO Care, Pro Age Expert, Hyalu Minerals, czy Aqua Porin. Każda z nich bazuje na innych składnikach aktywnych, dlatego odpowiada na inne potrzeby oraz problemy skórne.

Bielenda Professional Hyalu Minerals: kwas hialuronowy w roli głównej

Bielenda Professional, tworząc serię Supremelab Hyalu Minerals, wzięła pod uwagę przede wszystkim potrzeby skóry odwodnionej, osłabionej, potrzebującej wzmocnienia, nawilżenia i dodatkowej ochrony.

Formuły produktów są lekkie i niezwykle komfortowe dla skóry, a bogactwo składników aktywnych, z trzema rodzajami kwasu hialuronowego na czele, bardzo szybko poprawia kondycję cery, sprawiając, że staje się nawilżona, nawodniona, ale też sprężysta i gładka.

Zastosowanie trzech rodzajów kwasu hialuronowego nie jest kwestią przypadku, bowiem Bielenda Professional doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie liczy się sama obecność tejże substancji, ale najważniejsze jest jej realne stężenie, a także masa cząsteczkowa.

W kosmetykach Hyalu Minerals wykorzystano kwas hialuronowy o najmniejszej (2-10 kDa), średniej (50-100 kDa) oraz największej cząsteczce (1000-1500 kDa). Każdy rodzaj działa na inne partie i warstwy skóry, dlatego zastosowanie trzech rodzajów cząsteczek o różnej wielkości i masie, pozwala osiągnąć jeszcze bardziej spektakularne efekty.

Kwas hialuronowy o najmniejszej cząsteczce ma najlepsze zdolności penetracji przez warstwę rogową naskórka, a to sprawia, że swój potencjał uwalnia w głębokich partiach skóry. Szybko zwiększa poziom nawilżenia, poprawia sprężystość i elastyczność, działa przeciwzmarszczkowo.

Kwas hialuronowy o cząsteczce średniej działa nieco bardziej powierzchniowo, głównie przeciwzmarszczkowo i nawilżająco, a kwas hialuronowy o największej cząsteczce, nawilża, ale i zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Dodatkowo, wygładza drobne linie oraz zmarszczki. Kosmetyki Bielenda Supremelab do kupienia tutaj dostępne są w rewelacyjnych cenach.

Poznaj kosmetyki Supremelab Hyalu Minerals od Bielenda Professional

Kosmetyki Bielenda Professional Supremelab Hyalu Minerals sprawdzą się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry, jednak szczególnie polecane są cerom odwodnionym, osłabionym, zniszczonym, szarym, zmęczonym, a także problematycznym.

Linię tworzy kilka unikalnych kosmetyków: hydro-krem pod oczy z kwasem hialuronowym, lekki hydro-krem z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, wygładzające hydro-serum z kwasem hialuronowym 2%, nawadniająco-tonizująca esencja w mgiełce, a także wygładzająco-nawadniajaca maska enzymatyczna z kwasem hialuronowym.

W składzie formuł Bielenda Professional Hyalu Minerals, oprócz trzech rodzajów kwasu hialuronowego, obecne są również inne dobroczynne substancje, m.in. minerały morskie, które dbają o odpowiedni poziom odżywienia skóry, poprawiają ukrwienie, ale też zapobiegają utracie wody z naskórka.

W każdym produkcie obecny jest również Fermented Essence, czyli esencja produktów fermentacji – fermentowana woda ryżowa i produkt fermentacji drożdży, które są biozgodne ze skórą, fenomenalnie ja wzmacniają, wspierają regenerację, rewitalizują i działają antyoksydacyjnie.

Warto dodać, że w kilku kosmetykach – w serum, kremie pod oczy i mgiełce – można odnaleźć składnik Twainmoist, czyli kwas poliglutaminowy, który silnie i efektywnie nawilża, poprawia jędrność skóry, a także wspiera procesy jej regeneracji.